ציוד קמפינג - 9cp
קטלוג מוצרים
גריל גז
אוהלים
צידניות
מיכלי מים
צילונים
מזרונים ומשאבות
כיסאות ושולחנות מתקפלים
פנסים ומנורות
אביזרים לטיולי שטח
שקי שינה
גלאי עשן
קורדזילה
קולמן
ביגוד טרמי
דייג

כיסאות ושולחנות מתקפלים

1
1

כיסא קמפינג – נוחות לטיול שלכם


טיול בטבע הוא חוויה שלא חווים כל יום. בין אם זה טיול בין יום, פיקניק בפארק, או טיול קמפינג של שינה באוהלים לאורך יומיים, זו חוויה מדהימה. ארגון טיול קמפינג הוא לא פחות חשוב מהטיול עצמו, וככל שתארגנו יותר מסודר את הטיול ותתחשבו ביותר פרטים, כך תיהנו יותר מהטיול. חשוב ליהנות מהטיול הכי טוב שאפשר, ולכן חשוב לדאוג לכל הציוד שיעשה לכם טיול נוח ומהנה. כיסא קמפינג לדוגמה הוא חובה בכל טיול.

 

כיסא נוח - טיול מושלם


כמו שאמרנו, לפעמים הדברים הקטנים והפרטים הקטנים הם שיעשו לנו טיול מוצלח ומהנה. כיסא קמפינג הוא ללא ספק כיסא שחובה בכל טיול. יתרונם שהם מתקפלים ולכן ניתן להכניס אותם בקלות אל הרכב. קיימים מגוון רחב של כיסאות קמפינג, ביניהם כיסאות רגילים, כיסאות עם שמשייה מעל, כיסאות עם מקום לכוס, כיסאות עם מרווח לפרוס רגליים וכו'. מה שבעיקר חשוב הוא שתרכשו כיסא נוח, ותמנעו מלשבת על החול או הדשא.


מלבד הנוחות, גם לשעות האוכל


אין טיול קמפינג בלי ארוחה מפנקת של על האש או פיקניק נחמד. כמובן שחשוב לאכול בנוחות ובקלות, ולכן מומלץ לרכוש כיסא קמפינג. כיסא ושולחן של קמפינג יעזרו לכם לשמור על סדר ולמנוע לכלוך מיותר על הרצפה. בשמירה על סדר וניקיון גם תיהנו מטיול יותר נקי וגם תוכלו להרחיק חרקים מהאזור. והכי חשוב, לאכול בכיף על כיסא נוח וליהנות מכל רגע.
 

כיסא קמפינג – חובה לכל טיול

אז ללא ספק כמו שאמרנו כיסא קמפינג יהפוך את הטיול שלכם לנוח יותר ומהנה יותר. כיסא קמפינג הוא כיסא נוח לכל טיול, ובהחלט חובה לכל טיול. אז לפני שאתם יוצאים לטיול הבא שלכם, אל תשכחו לרכוש כיסא.