כתבו לנו

אודות ניין מוצרי צריכה

חברת ניין מוצרי צריכה בע”מ הינה חברה פרטית אשר נוסדה בשנת 2008 ומתמחה בשיווק וסחר במגוון תחומים החל ממוצרים לבית ולגינה, קמפינג ומחנאות, תרבות פנאי ונופש ועוד. 

ניין מוצרי צריכה בע"מ מייצגת בבלעדיות מספר חברות בינלאומיות מובילות בתחומן כגון Coleman ועוד, ומשווקת את המוצרים ביותר מ- 400 נקודות מכירה לרבות חנויות קמפינג ומחנאות, רשתות עשה זאת בעצמך ובעשרות חנויות ברשת האינטרנט. 

כחברה ותיקה ואיתנה המייצגת את המותגים המובילים בעולם מציעה ניין מוצרי צריכה בע"מ מגוון עשיר של מוצרים איכותיים תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. לצד כל אלו, מקפידה החברה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשיווק, שירות ולוגיסטיקה. 

קבוצות המוצרים המיובאות על ידי ניין מוצרי צריכה:

ציוד קמפינג ומחנאות, גרילי גז, מדורות גן, מעשנות, כיסויים לריהוט גן וגינה, אמצעי מניעה, אביזרי מיגון בטיחות ואש ומוצרים לתינוקות. כאשר כל קבוצות המוצרים נתמכות באמצעות מרכז לוגיסטי ייעודי המשתרע על פני כ- 1,000 מ”ר, המאפשר טיפול מהיר בהזמנות ושירות מקצועי.

חברת ניין מוצרי צריכה בע"מ מפעילה כ- 10 סוכני שיווק בכל רחבי הארץ שהוכשרו לתת את המענה המקצועי ביותר בכל קבוצות המוצרים אותם מייבאת החברה.

בשנת 2008 חתמה על הסכם שיווק בלעדי של מוצרי Coleman שהינה החברה המובילה בעולם ליצור שיווק ופיתוח ציוד קמפינג ומחנאות. מוצרי החברה מצטיינים באיכותם ונמכרים בעשרות מדינות.

חברת Coleman  נוסדה בשנת 1893 והינה חברת הקמפינג והמחנאות המובילה בעולם, עם מחזור מכירות של 1.5 מיליארד דולר. חברת Coleman מבטיחה ללקוחותיה איכות גבוהה ביותר למוצריה, תוך שילוב של מחקר ופיתוח אינטנסיבי וחדשני הכולל עיצוב מוצר ברמה הגבוהה ביותר לצד איכות ללא פשרות.